icon_fb icon_insta

Pro rodiny s dětmi

Myslíme také na rodiny s dětmi.

Na vybraných gastro zastávkách najdete aktivity pro děti, s možností hlídání.

V hotelech Lanterna, Horal a Galik dětské koutky.

U Penzionu Pod Pralesem venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami a houpačkou.

A dále:

8Gril srub Razula

Pension Školka

208miniKostkohraní – popusťte uzdu své fantazii, vybudujte vlastní stavbu z dřevěných kostek. Oblíbené Kostkohraní, pořádané Pensionem Školka každý rok v létě nebo jako program pro školy, letos mimořádně také při Karlovském gastrofestivalu!

 

 

Chaloupky U Pařízků

Centrum dětských atrakcí (z nichž některé potěší i dospělé :-))

 

 kolobkyPenzion U Dorňáků

Půjčování koloběžek – oblíbená zábava pro děti i dospělé.

Skákací hrad pro děti.

 

 

Co ještě zažít během návštěvy Velkých Karlovic s dětmi

Pokud budete chtít návštěvu Karlovského gastrofestivalu spojit s dalšími aktivitami s dětmi, máme pro vás několik užitečných tipů.

Vyrazte na výlet po nové Kulíškově naučné stezce okolím hotelu Horal, který je jednou z gastro zastávek Karlovského gastrofestivalu. Stezka měří jen 2,5 km a má 10 zastavení, díky délce, četným zastavením a také malému převýšení ji zvládnou i malé děti. Dá se také projet s kočárkem. Na konci cesty si mohou děti nakrmit a pohladit ovečky. V hotelu Horal nabízíme dětem Kulíškovu specialitu – dětský pokrm s plyšovým kulíškem v ceně.

Větší děti zveme na turistickou trasu Hledej poklad na Galiku, která je volně inspirována geocachingem. Start i cíl je v hotelu Galik, další gastro zastávky.

Nezapomeňte do tašky přibalit plavky. Co děti určitě nikdy neomrzí, jsou vodní radovánky. V Resortu Valachy je nabízí relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal. Slaná voda v termálních bazénech je vyhřívána až na 36°C. K dispozici je malý bazének pro nejmenší děti, zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi a plavecký bazén. Když bude pěkné počasí, můžete si užít sluneční paprsky na venkovní terase třeba u šálku dobré kávy nebo při ochutnávce dortů a zmrzliny.

U hotelu Horal si děti mohou pohrát na malém lanáčku, který je volně přístupný bez vstupného.